רכיבה על סוסי פוני במרכז

Français English Russian

לבירורים והזמנות התקשרו עכשיו:

052-390-1530

או שלחו לנו הודעת ווצאפ.. 0523901530 ונחזור בהקדם

תודה חוות אביטל.

שם:
טלפון:
דוא"ל:
הודעה:

 


 

פיני אביטל

אלוף ישראל ברכיבה מערבית .
מזמין אתכם לחוות את החוויה המושלמת ברכיבה. 
טיולי רכיבה על סוסים בגן לאומי נחל אלכסנדר.

ובשמורת הצבים.

 

רכיבה על סוסי פוני במרכז

רכיבה על סוסי פוני במרכז

ילדים קטנים אשר רוצים לרכב על סוסים יכולים לעשות זאת על סוסי פוני. הרכיבה על סוסים מתאימה לגילאי שבע ומעלה, אך אין זה אומר שילדים צעירים יותר אינם יכולים ליהנות מהקשר אל בעל החיים והטבע אלא להפך. רכיבה על סוסי פוני במרכז מאפשרת לילדים אשר נמשכים לבעלי חיים לממש את הסקרנות שלהם, להתקרב אל הסוסים ולרכב באופן המתאים לגיל שלהם.

רכיבה על סוסי פוני במרכז בסביבה בטוחה

הרכיבה על סוס הפוני מתבצעת כאשר מדריך מלווה את הילד, אך הדבר יכול להיות בשטח הפתוח של השמורה והילד הרוכב יכול להרגיש כמו גדול וליהנות מהחיבור העוצמתי אל הסוס. הכלל החשוב ביותר במהלך הרכיבה הוא הבטיחות, זו שבפועל וזו שהילד מרגיש. התפקיד של המלווה מטעם החווה הוא לדאוג לכך שהילד יישב בבטחה על הסוס ולהעניק לו את הביטחון הנדרש במהלך החוויה.

הילד לא אמור לחשוש מהסוס ולכן הוא יכול לגשת אליו לפני, ללטף אותו, לחוש אותו וההליכה עם הסוס נעשית תוך הקשבה מלאה לצרכים האישיים של הילד. הרכיבה מתאימה לילדים מגיל שנתיים ועד גיל שש. רכיבה על סוסי פוני במרכז נעשית בסביבה הפתוחה וזאת בתנאי שהילד מוכן לכך כאשר אפשר להתחיל את הרכיבה בתוך החווה עצמה. הקשבה ותשומת לב הם המפתח ליצירת החוויה המושלמת.

מי מגיע לרכיבה על סוסי פוני

רכיבה על סוסי פוני מתאימה לילדים אשר אוהבים בעלי חיים ומתרגשים מהם, אך שאינם גדולים מספיק כדי לעלות על סוס גדול. הפוני נע לאט יותר, הוא נמוך וילדים רבים נהנים לעלות עליו ולהתנסות בחיבור יוצא הדופן איתו. בנוסף, אל החווה מגיעות משפחות עם מספר ילדים ולעתים כאשר אחד האחים (או האחיות) רוכבים על הסוס, הילד הצעיר רוצה לחוות חוויה דומה ורכיבה על הפוני תתאים עבורו.

בחירת החווה המתאימה לרכיבה

חשוב לדעת כי אין זה משנה אם המטרה שלך היא לרכב על סוס או סוס פוני, החווה חייבת להתאים לצרכים שלך וחייבת להיות קשובה לילדך. החווה צריכה לכבד את הסוס, ללמד את הילד בעדינות כיצד להתנהג איתו ולהושיב אותו עליו כשהוא מוכן ומרגיש בטוח. הרכיבה עצמה תתקיים גם היא בליווי מדריך צמוד והבחירה של השטח, בתוך או מחוץ לחווה, תתקבל בהתאם לנכונות של הילד ולתגובתו בעת רכיבה על סוסי פוני במרכז.

הקשבה, חיבור לטבע והענקת ביטחון לילד, הם הכללים אשר מנחים את חוות אביטל ואת העובדים בכל הנוגע לטיפול בסוסים, בסוסי הפוני ובכל הנוגע להענקת חוויה קסומה לילדים. לפרטים נוספים, זה הזמן ליצור קשר או להשאיר את פרטייך באתר ונחזור אלייך בהקדם.

 

נבנה ע"י בניית אתרים פתרונות אינטרנט
« »