רכיבה על סוסים לילדים במרכז

חלךיחך
Français English Russian

לבירורים והזמנות התקשרו עכשיו:

052-390-1530

או שלחו לנו הודעת ווצאפ.. 0523901530 ונחזור בהקדם

תודה חוות אביטל.

שם:
טלפון:
דוא"ל:
הודעה:

 


 

פיני אביטל

אלוף ישראל ברכיבה מערבית .
מזמין אתכם לחוות את החוויה המושלמת ברכיבה. 
טיולי רכיבה על סוסים בגן לאומי נחל אלכסנדר.

ובשמורת הצבים.

 

רכיבה על סוסים לילדים במרכז

רכיבה על סוסים לילדים במרכז

רכיבת סוסים לילדים מעניקה להם הזדמנות להתחבר אל הארץ, הטבע והחיה. במהלך הרכיבה מתקיימת דיאדה עם בעל החיים ועם זאת לילדים ישנה שליטה על הנעשה. הלימוד המקדים כיצד להתנהג אל הסוס מפתחת חמלה ואכפתיות והרכיבה עצמה מעניקה חוויה ומעלה את הביטחון העצמי של הילדים.

למי מתאימה רכיבה על סוסים לילדים במרכז?

רכיבה על סוסים לילדים במרכז מתבצעת במסגרת חוג של מספר ילדים יחדיו ובמסגרת פרטנית. הרכיבה מתאימה לילדים אשר אוהבים בעלי חיים, ילדים עם קשיים רגשיים שונים, חולשה בחגורת הכתפיים ולילדים אשר פשוט רוצים לחוות את החוויה המרגשת של הרכיבה ואוהבים את הטבע והאדמה.

הרכיבה נעשית בתוך שמורה, בין עצי אקליפטוס מרשימים והחיבור עם הסוסים כולל לא רק את הרכיבה אלא גם טיפול בסיסי כמו הברשת השיער וזאת מתוך מטרה להעמיק את הקשר האישי. הפלא הנוצר בתהליך נשאר אצל הילדים הרבה אחרי שהרכיבה עצמה מסתיימת ועבור ילדים שמגיעים מדי שבוע לחווה מדובר על קשר מעמיק מאד מול הסוס.

הסוסים מבינים את בני האדם

הסוס הוא חיה אצילית ומרשימה והיחס אליו צריך להיות יחס מכבד ואוהב. רכיבה על סוסים לילדים במרכז מאפשרת לילדים להתחבר אל הטבע, להביע את האהבה שלהם ולפתח קשר עם הסוס תוך שהם מרגישים שייכות, אכפתיות ודאגה. ילדים יכולים להתמודד היטב עם כל התחושות הללו ולהתחיל לקחת אחריות לסוס כבר מגיל שבע.

ישנה משמעות רבה לרכיבה וההתייחסות היא לא רק לעלייה על הסוס. המפגש בין הילדים לבין הסוסים נותן להם הזדמנות להביע את עצמם, להיות חופשיים והוא מעלה את הביטחון העצמי. הסבלנות של הסוסים באה לידי ביטוי בקשר וכאשר הילדים אוהבים אותם, הם מביעים, בדרכם המיוחדת, את האהבה בחזרה.

חוג בקבוצה או רכיבה פרטנית

רכיבת סוסים לילדים מתבצעת בליווי מדריך אשר מלווה את הילדים לפני הרכיבה, במהלכה ובסיומה. הרכיבה יכולה להתבצע במסגרת חוג, בקבוצות של 5-6 ילדים ובצורה זו נהנים כל הילדים מחוויה של שיתוף פעולה אך כל אחד מקבל תשומת לב, כל אחד יכול לשאול שאלות והמדריך שם לב לכל פרט ובודק כי הרכיבה מתבצעת בצורה הנכונה והבריאה לגוף.

אפשרות נוספת לרכיבה היא באופן פרטני, בקשר של 1:1 ורכיבה זו מתאימה לילדים אשר מרגישים פחות בטוחים בקשר עם החיה, במקרים של סיבה לבצע את הרכיבה (כמו ADHD, חולשה של חגורת הכתפיים ועוד סיבות רבות) וכן אצל ילדים אשר רוצים לשפר את הטכניקה ומכוונים לעבר תחרויות מקצועיות.

חווה העונה על הציפיות שלך

החווה אליה תביא את ילדך צריכה להיות מנוסה בתחום ולהציע צוות מקצועי וקשוב. רכיבה על סוסים לילדים במרכז יכולה להיות חוויה נפלאה עם ערך מוסף ועלייך לברר כמה זמן נמשכת כל רכיבה, לוודא כי מדריך צמוד ישגיח על ילדך וגם לבדוק את החיבור לטבע. רכיבה בשמורה תאפשר לילדך ליהנות מהטבע כפי שהוא, להעריך את הסביבה ולהתחבר בחיבור עמוק לחוויה.

 

חוות אביטל מעמידה לרשותך ולרשות ילדך מסגרת רכיבה מושלמת בתוך שמורת טבע עם מדריך סבלני. לפרטים נוספים, קבלת מידע על החוגים במקום וקביעת מועד לרכיבה חד פעמית, זה הזמן להשאיר את פרטייך באתר או ליצור קשר טלפוני.

נבנה ע"י בניית אתרים פתרונות אינטרנט
« »