רכיבה על סוסים במרכז

Français English Russian

לבירורים והזמנות התקשרו עכשיו:

052-390-1530

או שלחו לנו הודעת ווצאפ.. 0523901530 ונחזור בהקדם

תודה חוות אביטל.

שם:
טלפון:
דוא"ל:
הודעה:

 


 

פיני אביטל

אלוף ישראל ברכיבה מערבית .
מזמין אתכם לחוות את החוויה המושלמת ברכיבה. 
טיולי רכיבה על סוסים בגן לאומי נחל אלכסנדר.

ובשמורת הצבים.

 

רכיבה על סוסים במרכז

אנחנו בוודאי לא צריכים לספר לכם עד כמה רכיבה על סוסים היא פעילות מומלצת ביותר עבור מבוגרים וילדים כאחד. 

ברחבי הארץ קיימות חוות רבות המציעות רכיבה על סוסים במרכז בדרום ואפילו בצפון. אם ממש עכשיו לקראת סוף הקיץ נתקעתם בלי פעילות לשבת הקרובה, ייתכן שבסוף המאמר תצאו עם רעיון נהדר לפעילות משותפת מהנה, מרגשת ומיוחדת במינה.

היתרונות של רכיבה על סוסים במרכז

כעת, נפרט עבורכם את היתרונות של רכיבה על סוסים במרכז כחוויה שהיא הרבה מעבר למה שנדמה:

  • החיבור לבעל החיים - בין בני אדם וסוסים יש חיבור אבעי שפשוט בלתי אפשרי להסביר במילים. אנחנו שותפי נפש של עידנים רבים, במהלכם הסוסים ליוו אותנו וסייעו לנו להקים אימפריות, לבנות בתים, לפתח את החקלאות ואת החבאה שלנו כיום. השלב הראשון ברכיבה הוא פשוט ללמוד כיצד לתקשר עם הסוס, להבין אותו ולעזור לו להבים אתכם. לאחר זמן מה, הרכיבה תרגיש לכם טבעית.
  • בריא לנו לרכב - היציבה, האחיזה עם הרגליים ושיווי המשקל; כל אלו נדרשים לרכיבה בריאה ויעילה יותר ומתוך כך גם לחיזוק הגוף שלנו מבחינה פיזית. שרירי הליבה עובדים כאן ללא הרף, הגב מתיישר ושאר שרירי הגוף עובדים גם הם תוך כדי תנועת הסוס.
  • שיפור המצב הנפשי - לא בכדי רכיבה טיפולית הפכה למבוקשת כל כך ברחבי העולם. יש משהו בתקשורת עם הסוס שמשפרת פלאים את מצבם הנפשי של מטופלים - מבוגרים וילדים יחדיו, שסובלים מחרדות, פוסט טראומות, שנמצאים על הרצץ האוטיסטי, ועוד. גם אם אינכם נמנים על אוכלוסיות אלו,  הרכיבה תגרום לכם להרגיש הרבה יותר טוב, להתחבר לטבע ולבעל החיים המיוחד שמלווה אתכם.
  • פשוט לשבור את השגרה - בינינו, כמה פעמים הלכתם לקניון או יצאתם לשבת בפארק בשבת ובחגים? הגיע הזמן לשבור שגרה עם דייט מהסרטים, פעילות משפחתית מגבשת שבוודאי לא חוויתם עדיין. תתכוננו לגלות תחביב חדש וממכר, ממנו תוכלו ליהנות בחוות בכל רחבי הארץ, שמסיעות סיורי רכיבה יומיים, סיורי שקיעה, ואפילו רכיבה לילית.
  • רכיבה תחרותית - יש כאלו שכל כך נהנים מהתחביב החדש,  שהרכיבה עצמה הופכת למקצוע של ממש. חוות רכיבה על סוסים במרכז מציעות חוגי רכיבה תחרותיים שונים; רכיבה מערבית, הפרדת פרה מעדר, תצוגות שליטה ומכשולים ועוד.

מגשימים חלומות בכל יום

רכיבה על סוסים במרכז ובכלל, היא חלום שמתגשם עבור רבים שהעריצו את בעל החיים המופלא עוד מילדות. הסוסים הם דוגמא נהדרת לאיזון שבין כוח ועוצמה, לעדינות ורגישות.  כל התכונות הללו יחדיו הופכות אותם להרבה מעבר לבעלי חיים עבורנו; הם חברי צוות, חלק בלתי נפרד מההתפתחות שלנו כחברה. עכשיו, בזכות החוות ברחבי הארץ שמנגישות את הסוסים לבני האדם, אתם יכולים להכיר אותם מקרוב ולאפשר להם לעזור לנו להרגיש טוב יותר, חיוניים יותר ומחוברים יותר לטבע.

נבנה ע"י בניית אתרים פתרונות אינטרנט
« »