רכיבה טיפולית בשרון ? רכיבה על סוסים ? חוות סוסים אביטל

Français English Russian

לבירורים והזמנות התקשרו עכשיו:

052-390-1530

או שלחו לנו הודעת ווצאפ.. 0523901530 ונחזור בהקדם

תודה חוות אביטל.

שם:
טלפון:
דוא"ל:
הודעה:

 


 

פיני אביטל

אלוף ישראל ברכיבה מערבית .
מזמין אתכם לחוות את החוויה המושלמת ברכיבה. 
טיולי רכיבה על סוסים בגן לאומי נחל אלכסנדר.

ובשמורת הצבים.

 

רכיבה טיפולית בשרון

 

משחר ההיסטוריה, סוסים נמנו בין חבריו הטובים והנאמנים ביותר של האדם; הם סייעו לנו בחקלאות, בתעשייה, לקחו אותנו ממקום למקום ולקחו חלק נכבד בכל שלב בהתפתחות שלנו. כיום, הם גם מטפלים בבני אדם הזקוקים להם. כך הפכה רכיבה טיפולית בשרון ובכלל, למבוקשת במיוחד בקרב מי שהבין את הפונטציאל העצום של שיטת הטיפול ויכולתם הנפלאה של הסוסים לסייע לכל כך הרבה מבוגרים וילדים.

למי תתאים רכיבה טיפולית בשרון?

רכיבה טיפולית בשרון היא כלי טיפולי יעיל שאיכשהוא שמעו עליו מעט מאוד אנשים, רובם מבינים שמדובר בשיטה המתאימה אך ורק לאוכלוסיה ספציפית. למען האמת, הרכיבה הטיפולית הוכחה מחקרית כבעלת יתרונות נפלאים עבור מגוון רחב של מגבלות ובעיות פיזיות ונםשיות כאחד:

  • מטופלים שנמצאים על הספטקרום האוטיסטי
  • בעיות נוירולוגיות - מוטוריות כדוגמת ניוון שרירים
  • בעיות התנהגות: חרדות, ביישנות - יתר, תוקפנות ועצבנות ועוד
  • ילדים עם עיכובים התפתחותיים, לקויי למידה ובעית קשב וריכוז
  • תסמונת טורט ודאון
  • בעיות קשורת ולקויות דיבור ברמות שונות
  • שיקום לאחר טראומות, ניתוחים שונים, הפרעת דחק פוסט טראומתית ועוד

נשאלת השאלה, איך? ובכן, אולי יפתיע אתכם לגלות גי רכיבה טיפולית בשרון הנה בעלת יתרונות מגוונים בתחומים שונים. לדוגמא, בפן החברתי הטיפול מבוסס על קשר בין המטופל לבעל החיים, למטפל. אלו יחדיו קשורים באופן ישיר לפן הפסיכולוגי ולשיפור הניכר בבטחון העצמי של המטופל, ההערכה העצמית ותחושת המסוגלות. תוך גדי המטופלים מתגברים על הפחדים השונים, מבינים גבולות ומגדירים יעדים שונים במטרה להתכבר על מכשולים שהם מרגישים שמגבילים אותם ומונעים מהם להצליח בתחומים שונים.

נוסף על אלו, הרכיבה הטיפולית מסייעת לכושר והחוזק הגופני של המטופלים, כאשר זו מסייעת לפיתוח שרירי הליבה, חיזוק הרגליים, יציבה נכונה ושיווי משקל.

שילוב של גוף ונפש

אי אפשר להסביר את התחושה הנפלאה של רכיבה על סוסים; הם כל כך קשובים, עדינים ורגישים לצרכי הרוכב שלהם עד שבשלב מסוים אי אפשר שלא להרגיש בטוחים בסביבתם, כמעט כאילו הרוכב וסוסו הם יישות אחת. כך, רכיבה טיפולית בשרון ובשאר חלקי הארץ, היא כלי נהדר שמסייע למטופלים בכל הגילאים להתחבר לעצמם ולבעל החיים הנפלא שמטפל בהם. בתוך זמן קצר ייראה שיפור ניכר במצב המטופל, כשלפתע הבטחון העצמי יזנק לשמיים יחד עם אמונתו בעצמו וביכולתו להשתלב בחברה ולהצליח בכל אשר יפה. הקשר שמתפתח בינו ובין הסוס הוא יחיד במינו, ויתכן שאף ילווה את המטופל לכל אורך חייו כבעל החיים שהציל אותו.

לכל בעיה ועניין, רכיבה טיפולית תהווה פתרון יעיל ומלא קסם. הסוסים שנבחרו לתפקיד הנם בעלי אופי ייחודי; הם קשובים ורגישים במיוחד לרוכב עליהם, מצליחים להבין במהירות את אופיו ולהתחבר אליו, לגרום לו להרגיש בטוח יותר על גבם. ללא טיפת שיפוטיות וביקורת, המטופלים יוכלו להתגבר על הבעיות והאתגרים שמעכבים אותם בחייהם.

 


נבנה ע"י בניית אתרים פתרונות אינטרנט
« »