רכיבה טיפולית ? רכיבה על סוסים ? חוות סוסים אביטל

Français English Russian

לבירורים והזמנות התקשרו עכשיו:

052-390-1530

או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:

שם:
טלפון:
דוא"ל:
הודעה:

 


פיני אביטל

אלוף ישראל ברכיבה מערבית קאטינג
מזמין אתכם לחוות את החוויה המושלמת ברכיבה. 
טיולי רכיבה על סוסים בגן לאומי נחל אלכסנדר ולאורך חוף הים. 
בחוות סוסים אביטל, בית ספר לרכיבה מערבית ותחרותית מהמובילים בישראל  

 

 

רכיבה טיפולית
הרפואה האלטרנטיבית היא חלק מהחיים של כולנו – לכל אחד יש כיום רופא הוליסטי, מטפל שיאצו או חוג יוגה וכולנו מנסים לאכול טוב יותר, לשמור על כושר וכו'...
לחלקנו מדובר לא רק בשינוי של אורך חיים ומעבר לחיים בריאים יותר אלא בהצלת חיים של ממש.
רכיבה טיפולית על סוסים היא תחום שמציל אלפי אנשים הסובלים מבעיות פיזיות ונפשיות כאחד. התחום התפתח רבות בשנים האחרונות וכיום קיימים בתחום פתרונות המתאימים למבוגרים וילדים אשר סובלים מטונוס שרירים נמוך, בעיות התפתחותיות, שיתוק מוחין בכל הדרגות, אוטיזם, הפרעות פוסט טראומטיות ועוד. גם בבעיות יותר נפוצות יותר כגון חוסר ביטחון עצמי מחד והיפראקטיביות ושלל הפרעות קשב וריכוז, מאידך ניתן כיום לטפל בעזרת רכיבה טיפולית על סוסים.
 
הדרך מאוד פשוטה – כאשר מדובר בבעיות פיזיות, רכיבה טיפולית על סוסים עוזרת בחיזוק שרירים שונים אשר משמשים ברכיבה. כמו כן, ברבדים הרגשיים רכיבה על סוסים עוזרת שכן היא דורשת שילוב בין יכולות מוטוריות לקוגניטיביות ויכולת להתחבר לסוס. כמו כן ישנו חיבור עם המדריך – המדריכים אשר עובדים ברכיבה טיפולית על סוסים יודעים איזה טיפול להתאים אישית לכל מטופל כמו גם מה היא הדרך הטובה ביותר לגשת למטופל ולהתחבר אתו.
 
חשוב לציין כי לא כל חוויה של רכיבה על סוסים היא טיפולית ולכן חשוב לבחור בחוות מקצועיות אשר המדריכים בהם עברו את ההכשרה המתאימה והם בעלי ניסיון מספק בתחום. חוות סוסים אביטל עובדת בצמוד למכון וינגייט ודואגת להכשרה מקצועית בתחום לכל המדריכים שלה.כאשר מנסים לבחור מקום עבור האהובים שלכםניתן למצוא ביקורת והמלצות מלקוחות קודמים כמו גם באינטרנט. חשוב מאוד גם להגיע ולראות שיש חיבור עם המדריך ועם הסוס – מדובר בתהליך אשר לוקח זמן אולם ניתן להעריך אותו כבר מהמפגש הראשון. חיבור ראשוני נוצר מהר מאוד אולם חשוב להבין שיש תהליך לא פשוט וכלל לא קצר לריפוי.
 
היופי בטיפול הוא שהוא מאוד הוליסטי – כולל אלמנטים שונים בעבודה, משלב גוף ונפש, עובד על חיבור עם אדם אחר כמו גם עם הסוס ולכן התוצאות פעמים רבות עוברות אפילו את המצופה.

חוות אביטל מכשירה תלמידים למדריכי רכיבה טיפולית ומערבית בשיתוף עם מכון ווינגייט.
לפרטים נוספים אנא צרו קשר


 

עדר רכיבה רומנטית(2)
נבנה ע"י בניית אתרים פתרונות אינטרנט
« »