צילומי טראש דה דרס

Français English Russian

לבירורים והזמנות התקשרו עכשיו:

052-390-1530

או שלחו לנו הודעת ווצאפ.. 0523901530 ונחזור בהקדם

תודה חוות אביטל.

שם:
טלפון:
דוא"ל:
הודעה:

 


 

פיני אביטל

אלוף ישראל ברכיבה מערבית .
מזמין אתכם לחוות את החוויה המושלמת ברכיבה. 
טיולי רכיבה על סוסים בגן לאומי נחל אלכסנדר.

ובשמורת הצבים.

 

צילומי טראש דה דרס

צילומי טראש דה דרס – זה הזמן ליהנות מהמצלמה

צילומי טראש דה דרס, או בתרגום פשוט "להרוס את השמלה" אלו צילומים המתבצעים לקראת החתונה כשהזוג לבוש בבגדי חתן וכלה. הצילומים אומנותיים, מאפשרים לזוג להתחבר אל הצלם שילווה אותם ביום הקסום שלהם, ליצור זיכרונות מדהימים ואפילו להשתמש בתמונות בהזמנת החתונה ובמהלך האירוע. 

את הצילומים של טראש דה דרס מבצעים לפני יום החתונה, הם לוקחים בין שעה וחצי לשלוש שעות (תלוי במקום ובסגנון שרוצים להשיג), הבגדים הם אינם אלו המיועדים ליום החתונה ולכן יש להצטייד בבגדים אחרים התואמים לבגדי חתונה ולזכור כי כשם הצילומים, הם עומדים להיהרס. 

בחרו את המקום האידאלי עבור צילום טראש דה דרס

צילומי טראש דה דרס נותנים לבני הזוג חוויה חד פעמית, שעות מהנות ומשוחררות מלחץ. בחירת המקום לביצוע הצילומים תתבצע בהתאם לשיקולים הבאים:

הסגנון האהוב על בני הזוג – ישנם בני זוג אשר מראש יודעים כי יש להם העדפה מסוימת אותה הם רוצים ליצור בתמונות שלהם. למשל, יש כאלו שמתחברים מאד לחוף הים ויבחרו בו כלוקיישן צילומים מועדף ואחרים דווקא יחפשו תמונות תעשייתיות יותר. 

 חשוב לדעת כי תמיד אפשר להוציא תמונות מצוינות וזוגות שרוצים בכך מוזמנים להתייעץ עם הצלם המתמחה בטראש דה דרס ולשמוע גם ממנו המלצות.

אזור המגורים – המטרה בעת צילומי טראש דה דרס היא שלבני הזוג יהיה נוח. אם הם צריכים להתחיל את הצילומים בנסיעה ארוכה הם עלולים להתעייף ולהיות פחות נמרצים. לכן, אלא אם ישנה בקשה מיוחדת, לרוב אלו יתקיימו באזור יחסית קרוב.

האופי האישי – שני בני הזוג הם אנשים עצמאיים עם תחביבים ועולם עשיר מאד שיכול לבוא לידי ביטוי בתמונות. למשל, אם אחד מהם אוהב לצייר, יהיה זה מתאים להגיע לסטודיו ציור ולהחריב את הבגדים עם הצבעים ממש כמו בציור על בד קנבס. גם כאן, בשיחה מקדימה עם צלם טראש דה דרס אפשר לחשוב יחדיו מהו המקום שיביע את האופי של בני הזוג בצורה הטובה ביותר.

צלם המומחה בביצוע צילומי טראש דה דרס

צלם המציע צילומי טראש דה דרס יהיה לרוב אותו צלם שילווה את הזוג ביום החתונה שלו. עם זאת, הוא יודע כי ישנה משמעות למפגש מקדים ולחוויה של יום צילומים, עבור החיבור בינו לבין הזוג ועבורם. 

 לא כל זוג רגיל לעמוד מול המצלמה ולא כולם מרגישים איתה בנוח. בעת הצילומים הזוג מוזמן להשתחרר, להשתולל, לשכוח שהצלם נמצא בסביבה והדבר משפיע על הנינוחות שלהם ביום החשוב ביותר שלהם, יום החתונה.

כמה המלצות לקראת הצילומים

הגיעו עם בגדים שאפשר להרוס – צילומי טראש דה דרס כשמם הם, הורסים את השמלה וגם את החליפה. לכן, יש להגיע עם בגדים שאינם מיועדים ליום החתונה. אפשר למצוא חליפות ושמלה מיד שנייה ובאתרי האינטרנט בחול. 

קבעו את הצילומים כך שיתבצעו לפחות שבוע לפני החתונה – כדי שתוכלו להציג את הצילומים לאורחים מומלץ לקבוע את יום הצילום עד שבוע לפני החתונה. כמו כן, בשבוע האחרון שלפני האירוע הלחץ עולה ולכן לא מומלץ להכניס עוד אירועים ללוח הזמנים.

הימנעו משיזוף לקראת הצילומים – עור עם שיזוף "טרי" מצטלם פחות טוב ולכן לא מומלץ להשתזף (במכון או בחוף הים) כשבועיים לפני הצילומים. הדבר נכון כמובן גם לצילומי יום החתונה.

שתפו את הצלם בחלומות שלכם – התפקיד של צלם טראש דה דרס הוא להגשים את החלומות שלכם ואתם יכולים להיות פתוחים איתו ולהרגיש נינוחים. 

 • "חדש" צילומי חתן וכלה טראש דה דראס"בחוף על סוסים.

  חדש, צילומי חתן כלה באחד הנופים היפים בארץ.
  בחוף ים מבודד ובצילומים על גבי סוסים בשקיעה ולאורך נחל אלכסנדר.
  צוות החווה יגיע עם הסוסים לנקודת המפגש שנמצאת בנחל אלכסנדר.
  המקום הוא מקום מדהים של שילוב מטורף של טבע ויער.
  הצילומים יארחו תוך כדי הסבר בטיחותי על הסוסים ועל הרכיבה עליהם כל הזמן הזה איש
  צוות של החוה מלוא את הזוג בלוקשין הנכון תוך שילוב הצילום של היער הנחל והשמורה .
  ולהחליף בגדים במקום ולבוש ניתן גם להשתמש בציוד בוקרים נילוה של החוה לצילומים ובקשות כמו כובעים צאפס וכו"
  זמן הצילומים הוא כשעה נטו מזמן המפגש .

  *עלות כ450 שח לזוג לשעה
  *יש להצטיד בצלם או במצלמה ואיש צוות שלנו יצלם

  **התשלום מתבצע במזומן או בצ'יק בלבד(לא מקבלים כרטיס אשראי)**

  נשמח לארותכם-צוות חוות אביטל!:)

  מחיר לזוג: 450 ₪
  הזמן עכשיו הזמן שובר
נבנה ע"י בניית אתרים פתרונות אינטרנט
« »