לימוד רכיבה לתחרויות ? רכיבה על סוסים ? חוות סוסים אביטל

Français English Russian

לבירורים והזמנות התקשרו עכשיו:

052-390-1530

או שלחו לנו הודעת ווצאפ.. 0523901530 ונחזור בהקדם

תודה חוות אביטל.

שם:
טלפון:
דוא"ל:
הודעה:

 


 

פיני אביטל

אלוף ישראל ברכיבה מערבית .
מזמין אתכם לחוות את החוויה המושלמת ברכיבה. 
טיולי רכיבה על סוסים בגן לאומי נחל אלכסנדר.

ובשמורת הצבים.

 

לימוד רכיבה לתחרויות

בחוות אביטל-נחל אלכסנדר תוכלו ללמוד רכיבה תחרותית מטובי המאמנים לספורט הרכיבה

רכיבת סגנון Western Pleasure
רכיבה מערבית שמתמקדת בסגנון הרכיבה והשליטה בסוס- הסוס בעל התנועה וההתנהגות הטובה ביותר, הנשלט באופן המוקפד ביותר על ידי הרוכב.

Rening - תצוגות שליטה
ב-2002 הארגון הבינלאומי לספורט הרכיבה הכריז על הרנינג כאחד המקצועות הבולטים בענף הרכיבה המערבית . הסוס חייב לבצע מסלול קבוע המורכב משבעה או שמונה אלמנטים, הסוס חייב להיות מאולף ולבצע את המסלול בדיוק מוקפד ותואם לתנועות הרוכב השולט בו עם מעט מאד או כלל ללא התנגדות נראית לעין. כל תנועה שאיננה מונעת מהרוכב נחשבת כחוסר שליטה, כולל סטייה מהמסלול הקבוע. התוצאה מסתכמת בקיזוז נקודות העונשין לעומת נקודות הזכות עבור ביצוע מדויק ומיומן, והגברת מהירות מבוקרת המגדילה את קושי הביצוע.

הפרדת פרה מעדר Cutting
בעבודות הבקר נאלצים הבוקרים לא פעם להפריד פרה מהעדר. הפרה מורגלת לנוע בעדר. האינסטינקט שלה מורה לה שעליה לעשות הכול על מנת לחזור לעדר ולהינצל מהסכנה הטמונה בלהישאר לבדה חשופה. המקצה מחייב לשמור עלההפרדה של הפרה מהעדר, למשך שתיים וחצי דקות העבודה כולה, לאחר סימון העגל הנבחר, מבוצעת על ידי סוסים מיוחדים שאומנו לכך, לרוכב אסור לגעת במושכות או להדריך את הסוס.

Team PenningRopingRehined Cow Horse- תצוגת שליטה סוס – פרה
למגרש נכנס רוכב ועגל אחד. על הרוכב להפגין שליטה מושלמת בסוסו ולהניע את העגל במסלול מסוים.Rening מקצה שמשלב אלמנטים של עבודת בקר ולאחר מקצה קצר המציג את יכולות השליטה של הרוכב על סוסו, משוחרר עגל למקצה. על הרוכב לשלוט באמצעות סוסו על תנועות. העגל - להריצו לאורך גדר מגרש הרכיבה, לשנות את כיוון ריצתו ולהובילו במעגלים קטנים במרכז המגרש לשני הכיוונים.

נבנה ע"י בניית אתרים פתרונות אינטרנט
« »