חוות רכיבה ? רכיבה על סוסים ? חוות סוסים אביטל

Français English Russian

לבירורים והזמנות התקשרו עכשיו:

052-390-1530

או שלחו לנו הודעת ווצאפ.. 0523901530 ונחזור בהקדם

תודה חוות אביטל.

שם:
טלפון:
דוא"ל:
הודעה:

 


 

פיני אביטל

אלוף ישראל ברכיבה מערבית .
מזמין אתכם לחוות את החוויה המושלמת ברכיבה. 
טיולי רכיבה על סוסים בגן לאומי נחל אלכסנדר.

ובשמורת הצבים.

 

חוות רכיבה
רכיבה על סוסים היא חוויה בלתי נשכחת – כל מי שרכב בחייו ולו פעם אחת יזכור תמיד את התחושה. מדובר בחוויה אשר גם כאשר היא חד פעמית היא בלתי נשכחת. החיבור בין סוסים לבני אדם הוא לא רק טבעי אלא גם מתבקש. אנשים משתמשים בסוסים כבר מאות שנים למגוון רחב של שימושים החל מאמצעי תחבורה, כלי עזר בלחימה וכמובן למטרות טיול והנאה. כיום סוסים כבר לא מסתובבים חופשי בטבע אלא מרוכזים בחוות רכיבה. חוות רכיבה מהוות מוקד מושלם לאירועים, למידה והנאה. חוות סוסים לא רק מספקות חוויה מלאה לרוכבים אלא גם דואגות לטפח את הסוסים ולדאוג לרווחתם. החוות הם מקום מפגש ייחודי בין אנשים וסוסים והן מאפשרות דו קיום משלים שמעצים את שני הצדדים.

חוות הרכיבה היו נחלת הכלל בחלקים שונים באירופה כמו גם בדרום ארה"ב בשנים עברו אולם כיום ניתן למצוא חוות רכיבה גם בארץ. החוות משמשות רוכבים לכל אורך תהליך הרכיבה – החל מהלימוד, דרך האימונים וכלה בהכנה לתחרויות. בחוות רכיבה ניתן לא רק ללמוד ולהתאמן אלא גם לחגוג אירועים שונים. בין אם בחווה עצמה ובין אם מסביב לחווה בטיולים ייעודיים בשבילים מסביב לה בשילוב עם אטרקציות שונות.
היתרון הברור בחוות רכיבה היא השטח העצום בהם אשר מאפשר הן לרכיבה מהנה במשך שעות בשטח והן למסגרת נכונה ללימודים לכל הגילאים. כמו כן בחוות רכיבה אביטל ישנו צוות מקצועי שיודע להדריך רוכבים מכל הגילאים ובכל שלבי הלימוד – בין אם מדובר בתלמידים חדשים בתחילת דרכם ובין אם במי שמעוניין להתחרות וללמוד רכיבה מערבית במסלולים שונים. הצוות עובד בשיתוף פעולה עם מכון וינגייט ומכשיר ספורטאים בתחום הרכיבה בבית ספר ללימודי רכיבה מערבית מהמובילים בישראל. בחוות הרכיבה ישנם גם קורסים והכשרת מדריכים לרכיבה בשיתוף מכון וינגייט.

חוות רכיבה אביטל מספקת ללקוחותיה מגוון רחב של טיולי רכיבה במרכז בשני מוקדים עיקריים- 2 חוות: האחת ליד שמורת הטבע-גן לאומי נחל אלכסנדר והשנייה בכפר נטר. החוות מאפשרות מחד להורים שרוצים להכיר לילדים את עולם הרכיבה ולהנחיל בהם אהבה לסוסים ומאידך לרוכבים המוכשרים ביותר להשתפר ולהתמקצע.
נבנה ע"י בניית אתרים פתרונות אינטרנט
« »