חוות סוסים לילדים

חלךיחך
Français English Russian

לבירורים והזמנות התקשרו עכשיו:

052-390-1530

או שלחו לנו הודעת ווצאפ.. 0523901530 ונחזור בהקדם

תודה חוות אביטל.

שם:
טלפון:
דוא"ל:
הודעה:

 


 

פיני אביטל

אלוף ישראל ברכיבה מערבית .
מזמין אתכם לחוות את החוויה המושלמת ברכיבה. 
טיולי רכיבה על סוסים בגן לאומי נחל אלכסנדר.

ובשמורת הצבים.

 

חוות סוסים לילדים

בחירת חוות סוסים לילדים

חווית רכיבה על סוסים מעניקה לילדים הזדמנות להיפתח אל הסוס, להעלות את הביטחון העצמי שלהם ולהתמסר בהנאה לרגע. הרכיבה היא הרבה יותר מפעולה פיזית, אך ישנם ילדים אשר נמשכים אל הסוס ומבקשים לרכב דווקא כיוון שהם מתרשמים מהעוצמה שיש ברכיבה. תוך כדי הפעולה, הילדים מרגישים כיצד השליטה העצמית שלהם עולה, חשים את החיבור לטבע ואת הריגוש.

הרכיבה מתבצעת בליווי מדריך אשר יוצא לשמורה עם הילדים והסוסים כשהתפקיד שלו הוא להדריך, ללוות, לתקן ברגישות את התנועה ולתת לילדים את הביטחון במהלך הרכיבה. מבחינתך, בחירת החווה יכולה להיות משמעותית ולכן ריכזנו כמה כללים שיש לבדוק בבדיקת חוות סוסים לילדים:

חוות סוסים לילדים אשר מחוברת לטבע

הרכיבה על הסוס יוצרת חיבור אל החי והיא יכולה לחבר את הילד אל הטבע והפשטות. המיקום של החווה יכול להשפיע על הניסיון של הילדים ובחירה בחווה ממנה אפשר לצאת אל שמורת טבע יכולה להיות הבחירה הנכונה לילדך. החיבור יכול להיות מעמיק וככל שהילדים מתנסים באהבת הארץ כך הם נפתחים יותר ומאפשרים לעצמם להרגיש נינוחים. תחושת הנינוחות הזו חשובה ולכן, בבחינת חוות סוסים לילדים כדאי לבדוק גם את המיקום והסביבה שלה.

רמת הטיפול בסוסים

הסוסים הם חלק בלתי נפרד מהחוויה והם חייבים לקבל טיפול חם ואוהב. בחוות סוסים המתאימות לילדים יאפשרו להם להתנסות בחלק מהטיפול בסוסים, להבריש אותם ואף להאכיל אותם וזאת מתוך מטרה לחבר בין השניים. הרמה הטיפולית בסוסים חייבת להיות גבוהה, הם צריכים להיות נקיים ולחיות בתנאים טובים עם גישה למים, למקום מוצל בקיץ ובמבט יהיה לך קל לראות כי הם אכן אהובים.

חוות סוסים מנוסה עם ילדים

חוות סוסים לילדים צריכה להביא ניסיון עם ילדים ולהעמיד לרשות הילד שלך מדריך קשוב ועם יכולת לעבוד מולו. במקרה של ילדים אשר זקוקים לרכיבה טיפולית, חשוב שהמדריך יהיה מומחה בתחום זה ועם תעודה מתאימה לעסוק בכך. קבוצות של ילדים אשר יוצאות לרכיבה יהיו קבוצות קטנות של עד שישה משתתפים וכן על החווה לאפשר לילדך לרכב באופן פרטני בשיעור אישי עם המדריך.

חוות סוסים לרכיבה טיפולית

רכיבה טיפולית מתאימה לטיפול בבעיות רגשיות, לילדים עם ביטחון עצמי נמוך, עם ADHD, CP ובעלי בעיות פיזיות. במידה וברצונך לבוא עם ילדך אל חוות סוסים לצורך טיפול, עליך לוודא כי רק מדריך מוסמך יעבוד עם ילדך וכן לשאול את כל השאלות מראש על אופי הטיפול, כיצד הוא מתבצע, מה הוא כולל, כמה זמן הוא נמשך ולוודא כי המדריך סבלני אלייך ונתן לך מענה מלא לכל שאלותייך.

התחושה האישית שלך חשובה

לפני בחירת חוות סוסים לילדים להגיע אליה לשיעורים, טיפולים או רכיבה חד פעמית, עלייך לבדוק היכן נמצאת החווה, לבדוק שהיא מוציאה את הילדים לטיולים לאורך השמורה, עם מדריך מקצועי צמוד ולהעלות את כל השאלות עם ציפייה לקבלת מענה אישי וסבלני.

חוות אביטל נמצאת בתוך שמורת הטבע של נחל אלכסנדר ומזמינה אותך ואת ילדך ליהנות מחיבור של טבע ואדמה, ממקום ביתי ומקבל. לפרטים נוספים, זה הזמן להתקשר או להשאיר את פרטייך באתר ונחזור אלייך בהקדם.

 

נבנה ע"י בניית אתרים פתרונות אינטרנט
« »