חוות סוסים בשרון לילדים

Français English Russian

לבירורים והזמנות התקשרו עכשיו:

052-390-1530

או שלחו לנו הודעת ווצאפ.. 0523901530 ונחזור בהקדם

תודה חוות אביטל.

שם:
טלפון:
דוא"ל:
הודעה:

 


 

פיני אביטל

אלוף ישראל ברכיבה מערבית .
מזמין אתכם לחוות את החוויה המושלמת ברכיבה. 
טיולי רכיבה על סוסים בגן לאומי נחל אלכסנדר.

ובשמורת הצבים.

 

חוות סוסים בשרון לילדים

חוות סוסים בשרון לילדים – להתחבר אל הטבע

רכיבה על סוסים היא פעולה מרגשת אשר כוללת מגע ישיר עם הסוס, תחושה של רוח המלטפת את הפנים ושליטה על המתרחש במרחב. זוהי הזדמנות של הילדים להרגיש, להתרגש ולקחת חלק מהסביבה והטבע. חוות סוסים בשרון לילדים היא חווה אשר מתאימה לצרכיהם, שהעובדים בה רגישים לכל צעד ושהמדריכים מנוסים בעבודה עם ילדים.

רכיבה על סוסים היא יותר מדהירה

התחושה שהילדים מרגישים כאשר הם דוהרים עם הסוסים במרחב היא תחושה עילאית של שליטה וחופש. הילדים לומדים כיצד להתייחס אל הסוס, הם נוגעים בו, מלטפים ואף מברישים את פרוותו וזאת במטרה לאפשר להם להתקרב, להרגיש חמלה ולפתח את הקשר המיוחד עם הסוס. חוות הסוסים מאפשרת לילדים להיפתח לחוויה ועושה זאת תוך קבלת הילדים, מענה לשאלותיהם וחיבה גדולה לחוויה.

בנוסף לטיפול ולקשר ההדוק עם הסוסים, הילדים לומדים כיצד לרכב בסגנון רכיבה מערבית. הלימודים כוללים מעט תיאוריה אך הם נעשים בשטח, עם הדרכה ותוך כדי הרכיבה עצמה שהרי אי אפשר ללמוד כיצד להיות על הסוס בלי להיות עליו. הרכיבה נעשית בשטח שמורה קסומה והילדים יכולים להתחבר אל הרכיבה ואל הטבע.

שאלות נפוצות על חוות סוסים לילדים בשרון

ש: מה הופך חוות סוסים למתאימה לילדים?

ת: חוות סוסים בשרון לילדים היא חווה אשר מכירה היטב את העבודה עם הילדים ומוכנה להיות זמינה עבורם ולענות על צרכיהם כשלרשות הילדים עומדים מדריכים מקצועיים ומנוסים בתחום.

ש: האם זה חשוב שהרכיבה תהיה בתוך שמורת טבע?

ת: הדהירה יכולה להיות במקומות שונים, אך היתרון של שמורת הטבע הוא היכולת של הילדים להתחבר על האדמה ולשמור על צניעות ושלווה לאורך הפעילות.

ש: מהם ההבדלים בין רכיבת ילדים לבין רכיבה טיפולית?

ת: רכיבה של ילדים יכולה להיות רכיבה במסגרת חוג, בפעילות אחד על אחד עם מדריך ורכיבה חד פעמית המתבצעת לצורך הכיף. רכיבה טיפולית היא רכיבה אשר באה לטפל בבעיה כלשהי, פיזית או רגשית ותתבצע בליווי של מדריך מוסמך לרכיבה טיפולית.

ש: באיזו מסגרת אפשר לרכב על הסוסים?

ת: חוות הסוסים מזמינה את הילדים לרכב במסגרות שונות. באפשרותך להגיע עם ילדך לחוויה חד פעמית של רכיבה, לצרף אותו לחוג במסגרת קבוצתית של עד שישה ילדים או במסגרת פרטנית לרכיבה עם מדריך צמוד.

חיבור לטבע ולאדמה

בעידן בו אחת הטענות הנפוצות של ההורים היא כי הילדים נמצאים יותר מדי זמן מול המסכים, חוות סוסים בשרון לילדים מעניקה את החוויה המושלמת של חיבור לטבע ולאדמה. הרכיבה על הסוס מפתחת רגשות אצל הילדים של דאגה, אכפתיות וכל זאת תוך כדי הנאה מהדהירה והשליטה בעצמם ובסוס. החוויה הקסומה מתקיימת בלב שמורת טבע, במקום בו אין הילדים יכולים להתחבר אל היופי הסובב אותם.

חוות אביטל נמצאת בתוך שמורת טבע ומוציאה את הילדים, במסגרת החוגים או הרכיבה החד פעמית, אל מחוץ לחווה, לטיול בגבול הנחל ובין עצי האקליפטוס המרשימים. זה המקום ליהנות מחיבור לטבע, לאדמה ולהתמסר לרכיבה. לפרטים נוספים, זה הזמן להשאיר את פרטייך באתר או ליצור קשר טלפוני.

נבנה ע"י בניית אתרים פתרונות אינטרנט
« »