חוות סוסים בשרון | חוות סוסים חבצלת השרון ? רכיבה על סוסים ? חוות סוסים אביטל

Français English Russian

לבירורים והזמנות התקשרו עכשיו:

052-390-1530

או שלחו לנו הודעת ווצאפ.. 0523901530 ונחזור בהקדם

תודה חוות אביטל.

שם:
טלפון:
דוא"ל:
הודעה:

 


 

פיני אביטל

אלוף ישראל ברכיבה מערבית .
מזמין אתכם לחוות את החוויה המושלמת ברכיבה. 
טיולי רכיבה על סוסים בגן לאומי נחל אלכסנדר.

ובשמורת הצבים.

 

חוות סוסים בשרון | חוות סוסים חבצלת השרון
מחוז השרון אשר נושק לים התיכון הוא אוצר בלום של נופים ומרחבים, מקום מושלם לקיומה של חוות סוסים.
הנופים של מחוז השרון הינם מגוונים: בין הדיונות החוליות של מכמורת, הצוקים המרהיבים מול חבצלת השרון שמשקיפים על הים התיכון והעמק הפורח של ישובי עמק חפר, מחוז השרון הוא המקום האולטימטיבי למצוא חוות סוסים מושקעות ומקצועיות.
באזור השרון יש שילוב של אזור כפרי עם חוות רבות וגידולים חקלאיים. מטיילים אשר מעוניינים לטייל ולרכב על סוסים אך לא מעוניינים לבזבז חצי יום בנסיעה הלוך לצפון וחצי יום בפקקים חזרה- יכולים ליהנות ממגוון הנופים וחוות הסוסים אשר קיימות בשרון. חוות אביטל הינה חוות סוסים בחבצלת השרון, אשר חולשת על רכס צוקים מעל חופי הים מצפון לנתניה, יכולה להציע מגוון טיולים חווייתיים לאורך הים או מעליו. השילוב המנצח של השקט שמחוץ לעיר ביחד עם ה"רעש" שהים מייצר, מביאים בפנינו טיול סוסים שלא נשכח הרבה זמן.
5 דקות צפונה משם נמצאים הדיונות של מכמורת. רצועת דיונות שמזכירה מדברות רחוקים על גבי החוף היא דרך מצוינת להתחבר לצד היותר חייתי שבטבע. חולות מדבר זהובים על רקע ים כחול לצלילי הגלים וכל זה בליווי שקיעה כתומה מבטיח לנו תמונות יקרות מפז שנרצה לחלוק עם אהובינו.
והיתרון הגדול בחוות סוסים בשרון הוא הזמינות לתושבי המרכז. לא יותר מ20 דקות נסיעה מחבצלת השרון או מהחוות באזורים המושבים של עמק חפר ומשם רכיבה על סוסים יכולה להפוך להיות הרבה יותר מסתם רכיבה-היא יכולה להפוך להיות התענוג שלנו בזמן פנאי, הדרך שלנו להירגע ולמצוא את השקט והאיזון שאנחנו כל כך כמהים אליו בחיי היום יום הרועשים.
אם הצורך לחוות את הטבע קורא לכם ואתם עסוקים מדי כדי להרחיק לכת, מחוז השרון מציע בפניכם כמה מהרכיבות היותר קסומות ומפתיעות שחוויתם עד היום.
נבנה ע"י בניית אתרים פתרונות אינטרנט
« »