חוות סוסים במרכז לילדים

Français English Russian

לבירורים והזמנות התקשרו עכשיו:

052-390-1530

או שלחו לנו הודעת ווצאפ.. 0523901530 ונחזור בהקדם

תודה חוות אביטל.

שם:
טלפון:
דוא"ל:
הודעה:

 


 

פיני אביטל

אלוף ישראל ברכיבה מערבית .
מזמין אתכם לחוות את החוויה המושלמת ברכיבה. 
טיולי רכיבה על סוסים בגן לאומי נחל אלכסנדר.

ובשמורת הצבים.

 

חוות סוסים במרכז לילדים

חוות סוסים במרכז לילדים – למידה והתחברות לטבע

חוות סוסים במרכז לילדים היא חווה אשר מקבלת אליה ילדים לצורך רכיבה חד פעמית או לחוגים. הסוסים הם חיה מדהימה שאפשר ליצור איתה קשר של ממש והילדים יכולים להתחבר אליה ולהתמסר אליה. לא במקרה ילדים אוהבי בעלי חיים, בעלי ביטחון עצמי נמוך, המתמודדים עם קשיים שונים, מוצאים עצמם עוברים הליך עם הסוסים, מחייכים, צוחקים ובעלי שליטה.

חוות הסוסים המתאימה לילדים היא חווה בה הצוות סבלני, מוכן לקבל אליו ילדים מגילאים שונים וחווה שמדריכה בצורה מקצועית כיצד לטפל בסוסים ואת עולם הרכיבה. הרכיבה המערבית היא הרכיבה הנפוצה בישראל וילדים יכולים להתחיל ללמוד כיצד לרכב כבר מגיל שבע.

רכיבה בקבוצה או פרטנית

חוגי רכיבה מתבצעת בתוך חוות סוסים במרכז לילדים. החוגים מתקיימים בקבוצות קטנות של עד שישה משתתפים ובהלכם לומדים הילדים את כל הצד התיאורטי של הטיפול בסוס וכיצד לרכב ומיישמים את הלמידה באופן מעשי ביציאה לשטח, לשמורת טבע, כשבדרך הם מתחברים אל הסוס עליו הם רוכבים ואל הטבע הסובב אותם.

עבור ילדים רכיבה היא הזדמנות נפלאה להתמסר, להוריד מגננות, ללמוד מהמדריך כיצד לנוע עם הסוס. גם אם המטרה של הילדים היא "רק" ליהנות, בדרך קורים דברים רבים, בהם חיבור עוצמתי לחיה, ריגוש אמתי, אכפתיות כלפי הסוס ועלייה בביטחון העצמי. חוות הסוסים מאפשרת לילדים לעבור חוויות רבות, דרך טיפול בסוס, הרכיבה והקשר עם המדריך.

חוות סוסים במרכז לילדים – לא רק רכיבה טיפולית

יש שחושבים כי חוות סוסים במרכז לילדים היא חווה בה מתבצעת רכיבה טיפולית בלבד. למעשה, אין התנגשות בין השניים והחווה יכולה להיות פתוחה עבור חוגים לילדים, מפגשי רכיבה אחד על אחד, רכיבה חד פעמית ורכיבה טיפולית. ילדים רבים מבקשים להתפתח בתחום הרכיבה המערבית ולומדים זאת במקצועיות על ידי מדריך המומחה לכך.

הרכיבה המערבית מתאימה לילדים מגיל שבע ומעלה כאשר בישראל מתקיימות גם תחרויות והחוגים והפעילויות בחווה יכולים לאמן את הילדים להשתתפות בתחרויות, כשיהיו מאומנים מספיק. בין אם הרכיבה נעשית לצורך טיפול ובין אם היא בקשה של הילד ובאה מתוך האהבה שלו לחי ולטבע, המקום הנכון לפעילות זו הוא מקום שמקבל אליו ילדים, שיש בו מדריכים מקצועיים ושמלמד באופן פרטני או בקבוצות קטנות בלבד.

לתת לילדך להתחבר לטבע

אם ילדך הוא ילד טבע, שנהנה לצאת החוצה, לשחק, להיות יחף, לגעת באדמה ולנשום את האוויר, חוות הסוסים במרכז השמורה תעניק לו חוויה אידאלית. החווה תאפשר לו לטפל בסוס, להבריש אותו, לגעת ולהרגיש קרוב אליו. בנוסף, הוא יצא לטיולים בשמורה, בין עצי אקליפטוס מרשימים וילמד את כללי הרכיבה המערבית.

הבחירה להגיע אל החווה תאפשר לילדך ליהנות מהעוצמה של הטבע, מקשר יוצא דופן עם הסוסים ותחושת בגרות עם העלייה על הסוס והרכיבה שתיעשה בליווי מדריך מקצועי ומנוסה בעבודה עם ילדים.

חוות אביטל

חוות אביטל מעמידה לרשות ילדך חוג רכיבה בקבוצות, חוג פרטני, רכיבה טיפולית ויציאה לרכיבה חד פעמית. החווה מלמדת רכיבה מערבית עם מדריכים מקצועיים שהתמחו בתחום ומזמינה אותך לקבוע עוד היום מפגש בחווה, דרך יצירת קשר כאן באתר או בהשארת פרטייך.

נבנה ע"י בניית אתרים פתרונות אינטרנט
« »